HomeImplantáty › Výrobci › Sebbin

Aktuality

20.6.2013
Zvětšení prsou za akční ceny:

Vzhledem k velkému úspěchu letní akce na augmentaci prsou nabízí MUDr. Ivan Justan PhD i v měsíci září zvětšení prsou za 53490Kč. Cena zahrnuje vše od předoperačního vyšetření až po poslední kontrola.

5.6.2012
Konzultace zdarma - SurGal Clinic:

Zprostředkujeme Vám bezplatnou konzultaci na luxusní klinice SurGal Clinic a navíc získáte dárek - 2 vstupy do wellness světa této kliniky zdarma. Nabízí zvětšení prsou za konečnou cenu 56990Kč.

31.3.2012
Výplně - 3500Kč za 1ml:

Dubnová akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní za neuvěřitelnou cenu 3500Kč za 1ml výplně.

IMPLANTÁTY SEBBIN

 

Silikonové implantáty francouzské společnosti Sebbin s výrobními zkušenostmi více než 25 let se na českém trhu objevují od roku 2003. Implantáty Sebbin jsou silikonové prsní implantáty špičkové kvality a v nabídce této značky je k dispozici velký výběr profilů i velikostí implantátů. Kromě kulatých a anatomických implantátů se Sebbin specializuje rovněž na vývoj a výrobu tkáňových expandérů a tělních implantátů na míru  pro odvětví estetické a rekonstrukční chirurgie. Výroba implantátů Sebbin podléhá přísné kontrole kvality a splňuje veškeré normy pro výrobu tělních implantátů. Veškeré suroviny použité při výrobě implantátů podléhají rovněž kontrole a procházejí mnoha zátěžovými testy. Implantáty Sebbin jsou velmi kvalitní a bezpečné.

 

Kulaté implantáty Sebbin jsou plněny buď kohezivním nebo vysoce kohezivním silikonovým gelem. Tento velmi kvalitní  a moderní silikonový gel zaručuje flexibilitu implantátů a přirozený vhled prsou. Mikrotexturovaný povrch obalu implantátu v sobě spojuje výhody hladkého a texturovaného povrchu a snižuje riziko vzniku kapsulární kontraktury. Zároveň zaručuje snadné vložení implantátu během operace. Kulaté implantáty jsou vyráběny v mnoha velikostech i několika profilech.

 

Anatomické implantáty se vyrábějí ve dvou výškách a třech projekcích: nízký, střední a vysoký profil. Výborná tvarová paměť kohezivního silikonového gelu zaručuje trvalý anatomický tvar implantátů a přirozený vhled prsou. Povrch vnějšího pouzdra implantátu je dostatečně drsný, aby zabránil rotaci implantátu v prsu a také minimalizoval riziko vzniku zánětu v prsní tkáni, ale zároveň jemný na dotek. Anatomické implantáty jsou vyráběny v mnoha velikostech.

 

Každý implantát firmy Sebbin je označen jedinečným sériovým číslem, který umožňuje sledovat jeho cestu od výrobního procesu až po samotnou implantaci do prsou pacientky.

 

V případě prokázání výrobní vady implantátu je firmou Sebbin poskytována doživotní záruka výměnu implantátu. V prvních 10 let po augmentaci prsou implantáty Sebbin je v případě oprávněné reklamace implantátu poskytována rovněž finanční kompenzace ve výši 1000 € na pokrytí nákladů operace a anestezie.