Aktuality

20.6.2013
Zvětšení prsou za akční ceny:

Vzhledem k velkému úspěchu letní akce na augmentaci prsou nabízí MUDr. Ivan Justan PhD i v měsíci září zvětšení prsou za 53490Kč. Cena zahrnuje vše od předoperačního vyšetření až po poslední kontrola.

5.6.2012
Konzultace zdarma - SurGal Clinic:

Zprostředkujeme Vám bezplatnou konzultaci na luxusní klinice SurGal Clinic a navíc získáte dárek - 2 vstupy do wellness světa této kliniky zdarma. Nabízí zvětšení prsou za konečnou cenu 56990Kč.

31.3.2012
Výplně - 3500Kč za 1ml:

Dubnová akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní za neuvěřitelnou cenu 3500Kč za 1ml výplně.

Operační techniky

 

Operační techniky při augmentaci prsou v sobě zahrnují operační přístupy, tzn. možnosti kudy vést řez pro vložení implantátu a také způsob samotného umístění implantátů v prsní tkáni.

 

Pomocí operační metody augmentace lze dosáhnout nejen zvětšení objemu u malého poprsí či vyrovnání velikosti prsou v případě jejich asymetrie, ale ve spojení s modelační technikou lze také dosáhnout zpevnění pokleslého poprsí či úpravu velikosti a tvaru prsních dvorců.

 

Operačním přístupem se rozumí umístění řezu pro vložení implantátů. Zvolený způsob se odvíjí od přání pacientky a také na možnostech daného pracoviště či lékaře, který operaci bude provádět.

V České republice se provádí následující 3 typy umístění řezu:

  • podprsní rýhou
  • prsním dvorcem
  • axilární přístup (podpažím)

 

Stejně jako je možno zvolit si způsob provedení řezu pro vložení implantátů, je možno také zvolit způsob umístění implantátů v prsou.

Možnosti umístění implantátu jsou tři:

  • pod sval
  • pod žlázu
  • částečně pod sval