HomeOperace › Umístění implantátů › Dual Plane

Aktuality

20.6.2013
Zvětšení prsou za akční ceny:

Vzhledem k velkému úspěchu letní akce na augmentaci prsou nabízí MUDr. Ivan Justan PhD i v měsíci září zvětšení prsou za 53490Kč. Cena zahrnuje vše od předoperačního vyšetření až po poslední kontrola.

5.6.2012
Konzultace zdarma - SurGal Clinic:

Zprostředkujeme Vám bezplatnou konzultaci na luxusní klinice SurGal Clinic a navíc získáte dárek - 2 vstupy do wellness světa této kliniky zdarma. Nabízí zvětšení prsou za konečnou cenu 56990Kč.

31.3.2012
Výplně - 3500Kč za 1ml:

Dubnová akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní za neuvěřitelnou cenu 3500Kč za 1ml výplně.

UMÍSTĚNÍ IMPLANTÁTŮ

 

Stejně jako je možno zvolit si způsob provedení řezu pro vložení implantátů, je možno také zvolit umístění implantátů v prsou.

Možnosti umístění implantátu jsou tři:

  • pod sval
  • pod žlázu
  • částečně pod sval

Výběr nejvhodnější varianty pro konkrétní pacientku je vždy individuální a závislý na více faktorech. V ideálním případě by při konzultaci s budoucím operatérem mělo dojít ke shodě mezi očekáváním pacientky a reálnými možnostmi vzhledem ke stavu prsou. Pro umístění implantátu je důležité zohlednit také to, do jaké míry jsou prsa pokleslá, stav prsního svalstva, množství tukové tkáně prsou, věk pacientky, kvalitu a velikost prsní žlázy, kvalitu a elasticitu kůže v oblasti prsou a další faktory.

Umístění částečně pod sval

Také umístění částečně pod sval má své výhody i nevýhody. Rovněž se nedoporučuje ženám s povislým poprsím, kde působí méně přirozeným dojmem. Výhodou však je menší riziko vzniku kapsulární kontraktury a také viditelnosti implantátu.

 

 

Z výše popsaných skutečností je patrné, že volba umístění implantátu pod sval či pod prsní žlázu je velmi individuální a měla by být velmi dobře zvážena s ohledem na více faktorů, které mohou výsledný efekt augmentace ovlivnit.