HomeImplantáty › Výrobci › Arion

Aktuality

20.6.2013
Zvětšení prsou za akční ceny:

Vzhledem k velkému úspěchu letní akce na augmentaci prsou nabízí MUDr. Ivan Justan PhD i v měsíci září zvětšení prsou za 53490Kč. Cena zahrnuje vše od předoperačního vyšetření až po poslední kontrola.

5.6.2012
Konzultace zdarma - SurGal Clinic:

Zprostředkujeme Vám bezplatnou konzultaci na luxusní klinice SurGal Clinic a navíc získáte dárek - 2 vstupy do wellness světa této kliniky zdarma. Nabízí zvětšení prsou za konečnou cenu 56990Kč.

31.3.2012
Výplně - 3500Kč za 1ml:

Dubnová akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní za neuvěřitelnou cenu 3500Kč za 1ml výplně.

IMPLANTÁTY ARION

 

 

Implantáty francouzské společnosti Laboratoires Arion jsou vyvíjeny a vyráběny již od poloviny 90.let 20.století. Tato firma, jejíž zakladatel vyrobil v roce 1965 vůbec první prsní implantát,  se specializuje na výrobu velice kvalitních prsních implantátů Monobloc.

 

Implantáty Arion jsou velmi kvalitní a bezpečné díky šesti ochranným vrstvám, kterými je celý silikonový implantát tvořen a z nichž 3 speciální vrstvy pláště zabraňují úniku silikonu z implantátu. Tímto způsobem je rovněž  výrazně sníženo riziko vzniku kapsulární kontraktury.

Špičková technologie při vývoji implantátů zaručuje pevnost i odolnost implantátů díky maximální elasticitě pláště, který zaručuje pevnost v tahu až 950%. Implantát je tvořen vysoce elastickým elastomerem. Navíc svár pláště a uzávěru je autogenní a zaručuje maximální odolnost vůči ruptuře.

 

Arion nabízí široký výběr jak implantátů kulatých, tak i anatomických a to v několika profilech a mnoha velikostech. Anatomické implantáty nabízí Arion dokonce dvojí a to klasické anatomické a anatomické plněné dvojím kohezivním gelem. V případě povrchu implantátů lze vybrat ze tří typů povrchů: hladká textura, mikrotextura a textura. Právě díky texturovanému povrchu je výrazně sníženo riziko vzniku kapsulární kontraktury v pooperačním období.

 

Model implantátů Monobloc – Silicone SoftOne je plněn kohezivním  silikonovým gelem.

Dalším modelem je Monobloc - Silicone AX Dual gel cohesivity, který představuje aatomické implantáty s dvojí kohezivitou gelu, které výborně drží svůj tvar.

Monobloc Hydrogel je unikátní a jedinou alternativou k silikonem plněným implantátům, kterou společnost Arion nabízí již od roku 1994. Jedná se o speciální náplň implantátu – netoxický hydrogel, který je ve vodě rozpustný a jeho vlastnosti jsou velmi podobné přirozené prsní tkáni.

 

Společnost Arion poskytuje až tři druhy záruky na své implantáty: standardní, doživotní a prémiovou. Standardní záruka je zcela bez poplatku a je poskytována po dobu deseti let od operace prsou. V případě prokázání technické vady implantátů jako je např. ruptura či ztráta integrity pláště, jsou implantáty pro revizní operaci poskytnuty zdarma. Doživotní záruka je rovněž bez poplatku a navazuje na záruku standardní, tzn. začíná běžet po uplynutí 10 let od operace. Vztahuje se i na výměnu implantátů z estetických důvodů, kdy je jeden implantát poskytován zcela zdarma a druhý za zvýhodněnou cenu, přičemž je zároveň zvolit odlišnou velikost od původních implantátů. Prémiová záruka, tzv. „Serenity Program“ je zpoplatněn částkou 200 €. Do pěti let od operace jsou poskytovány implantáty zdarma na výměnu z důvodu technické závady implantátů, např. při ruptuře či ztrátě integrity pláště implantátu a rovněž je poskytována částka 1000€ na pokrytí nákladů revizní operace.