HomeImplantáty › Výrobci › Eurosilicon

Aktuality

20.6.2013
Zvětšení prsou za akční ceny:

Vzhledem k velkému úspěchu letní akce na augmentaci prsou nabízí MUDr. Ivan Justan PhD i v měsíci září zvětšení prsou za 53490Kč. Cena zahrnuje vše od předoperačního vyšetření až po poslední kontrola.

5.6.2012
Konzultace zdarma - SurGal Clinic:

Zprostředkujeme Vám bezplatnou konzultaci na luxusní klinice SurGal Clinic a navíc získáte dárek - 2 vstupy do wellness světa této kliniky zdarma. Nabízí zvětšení prsou za konečnou cenu 56990Kč.

31.3.2012
Výplně - 3500Kč za 1ml:

Dubnová akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní za neuvěřitelnou cenu 3500Kč za 1ml výplně.

IMPLANTÁTY EUROSILICONE

 

Francouzská společnost Eurosilicone patří mezi přední světově uznávané výrobce prsních implantátů a tkáňových expandérů. Eurosilicone se dokonce zabývá vývojem a výrobou tělních a obličejových implantátů. Implantáty jsou vyráběny ve vysoce moderním zařízení a splňují ty nejpřísnější požadavky a normy kvality.

 

Prsní implantáty firmy Eurosilicone se vyrábějí v širokém spektru velikostí i profilů a to jak implantáty kulaté, tak anatomické.

 

Model implantátů Round Collection zahrnuje implantáty kulaté. Kulaté implantáty jsou nabízeny v 5 různých profilech: nízký, střední, střední Extra high, vysoký a extra vysoký tak, aby byly splněny požadavky každé klientky. Implantát se skládá z vnějšího pevného pouzdra, které obsahuje navíc nepropustnou složku uvnitř vnějšího obalu, čímž je zaručena větší bezpečnost implantátů, které jsou plněny kvalitním kohezivním silikonovým gelem. Jemný či mikrotexturovaný povrch implantátů je velmi příjemný na dotek. Texturovaný povrch implantátů navíc snižuje významně možné riziko vzniku kapsulární kontraktury po operaci.

 

Kolekce implantátů s názvem The Matrix představuje implantáty anatomické, které jsou vyráběny v několika objemech: nízký, střední, plný a nabízí také několik profilů: nízký, střední a vysoký. Tato typově bohatá nabídka implantátů dokáže pokrýt požadavky a poptávku všech pacientek, které si zvolí implantáty značky Eurosilicone. Anatomické implantáty se rovněž skládají z vnějšího pouzdra s texturovaným povrchem, vnějšího nepropustného obalu a plněny jsou kohezivním silikonovým gelem.

 

Tkáňové expandéry značky Eurosilicone lze využít ke korekci mnoha kožních defektů např. po úrazech či popáleninách nebo k rekonstrukci prsou po jejich amputaci. Expandér se do kůže vkládá prázdný a postupně se plní fyziologickým roztokem, čímž kůži roztahuje a připravuje tak na pozdější rekonstrukci či vložení silikonového implantátů. Expandéry Eurosilicone jsou dostupné rovněž v několika variantách a tvarech.

 

Všem klientkám s implantáty Eurosilicone je bezprostředně po operaci poskytnut program celoživotní záruky výměny vadných implantátů.