HomeImplantáty › Tvary implantátů › Kulaté implantáty

Aktuality

20.6.2013
Zvětšení prsou za akční ceny:

Vzhledem k velkému úspěchu letní akce na augmentaci prsou nabízí MUDr. Ivan Justan PhD i v měsíci září zvětšení prsou za 53490Kč. Cena zahrnuje vše od předoperačního vyšetření až po poslední kontrola.

5.6.2012
Konzultace zdarma - SurGal Clinic:

Zprostředkujeme Vám bezplatnou konzultaci na luxusní klinice SurGal Clinic a navíc získáte dárek - 2 vstupy do wellness světa této kliniky zdarma. Nabízí zvětšení prsou za konečnou cenu 56990Kč.

31.3.2012
Výplně - 3500Kč za 1ml:

Dubnová akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní za neuvěřitelnou cenu 3500Kč za 1ml výplně.

Kulaté implantáty

 

Prsní implantáty používané v estetické či rekonstrukční chirurgii dělíme dle tvaru, materiálu a velikosti do několika skupin. Základní dělení silikonových prsních implantátů podle tvaru rozděluje implantáty na dva druhy a to na implantáty kulaté a anatomické. Jak už jejich název napovídá, jsou tyto implantáty kulaté. Plněné mohou být hustým silikonovým kohezivním gelem či fyziologickým roztokem.

 

Možnost volby ze dvou různých tvarů implantátů je pro každou pacientku důležitým krokem, který je však velmi individuální a závislý na mnoha faktorech (např. váha a výška pacientky, šířka hrudníku, stav a vzhled prsou před operací, požadovaná velikost a výsledný vzhled prsou atd.) Kulaté implantáty jsou vývojově starší, než implantáty anatomické (kapkovité), tzn. že se v estetické chirurgii pro zvětšení prsou používají déle. Zároveň gel, který implantáty obsahují je měkčí než v případě implantátů anatomických.

 

Kulaté implantáty mohou mít buď hladký nebo texturovaný povrch a vyrábějí se také v několika profilech, který udává dimenzi implantátu (nízký, střední, vysoký a extra vysoký profil). Tento typ implantátů je vhodným řešením pro pokleslá prsa, kterým dodá především objem v horní části prsou. Také ženám, které si přejí výraznou či nápadnou změnu prsou se doporučují právě kulaté implantáty. Ty lze implantovat pod sval i pod žlázu, dle individuálního posouzení stavu prsou i přání pacientky. Rovněž lze kulatý vložit přístupem z podprsní rýhy, prsním dvorcem či prostřednictvím řezu v podpaží.