HomeImplantáty › Výrobci › Polytech

Aktuality

20.6.2013
Zvětšení prsou za akční ceny:

Vzhledem k velkému úspěchu letní akce na augmentaci prsou nabízí MUDr. Ivan Justan PhD i v měsíci září zvětšení prsou za 53490Kč. Cena zahrnuje vše od předoperačního vyšetření až po poslední kontrola.

5.6.2012
Konzultace zdarma - SurGal Clinic:

Zprostředkujeme Vám bezplatnou konzultaci na luxusní klinice SurGal Clinic a navíc získáte dárek - 2 vstupy do wellness světa této kliniky zdarma. Nabízí zvětšení prsou za konečnou cenu 56990Kč.

31.3.2012
Výplně - 3500Kč za 1ml:

Dubnová akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní za neuvěřitelnou cenu 3500Kč za 1ml výplně.

IMPLANTÁTY POLYTECH

 

 

Německá společnost Polytech GmbH se zaměřuje na výrobu silikonových prsních implantátů od 70.let minulého století. Nabízí implantáty pro estetickou i rekonstrukční chirurgii, které jsou pro použití v oboru plastické chirurgie v rámci Evropské unie rovněž certifikovány.

 

Implantáty Polytech nalezneme ve trojí povrchové úpravě a to: hladké, texturované a mikropolyuretanové. Mikropolyuretanový povrch implantát byl speciálně vyvinut za účelem výrazného snížení rizika kapsulární kontraktury v pooperačním období. Z tohoto důvodu se společnost Polytech specializuje na výrobu implantátů s povrchem texturovaným nebo mikropolyueratanoným. Polytech nabízí implantáty kulaté, anatomické a kapkovitého tvaru.

 

Vysoce kvalitní a bezpečné implantáty značky Polytech jsou vyvinuty podle nejmodernějších poznatků v tomto oboru a proto jsou velmi žádanými implantáty při augmentacích či rekonstrukcích prsou.

 

Kolekce implantátů Polytech se dělí do 4 základních modelů:

 

  • Meme: implantát s oblou bází a centrální projekcí
  • Replicon: implantát s kulatou bází a anatomickou projekcí
  • Opticon: implantát se zkrácenou bází a anatomickou projekcí
  • Optimam: implantát s podlouhlou bází a anatomickou projekcí (maximální projekce v dolní polovině implantátu)

 

Projekce značí 4 různé profily: nízký, střední, vysoký a extra vysoký. Bohatá nabídka nejen tvarů a profilů, ale také velikostí implantátů je samozřejmostí.

 

Implantát tvoří pevné a vysoce odolné silikonové pouzdro, který tvoří několik vrstev a zároveň difúzní bariéra, která zabraňuje úniku gelu z implantátu. Implantáty jsou tak maximálně bezpečné a kvalitní. Náplň implantátu pak tvoří kohezivní silikonový gel, který mě měkkou, ale velmi soudržnou konzistenci.

 

Výroba implantátů Polytech podléhá přísným mezinárodním normám a předpisům, které v rámci pravidelných testů zaručují nezávadnost a bezpečnost silikonových implantátů.

 

Společnost POLYTECH Health & Aesthetic svým pacientkám nabízí možnost registrace v programu Implants of Excellence. Tento program zahrnuje prodlouženou záruku a průběžné informace o prsních implantátech.