HomeImplantáty › Pooperační prádlo › Lipoelastic

Aktuality

20.6.2013
Zvětšení prsou za akční ceny:

Vzhledem k velkému úspěchu letní akce na augmentaci prsou nabízí MUDr. Ivan Justan PhD i v měsíci září zvětšení prsou za 53490Kč. Cena zahrnuje vše od předoperačního vyšetření až po poslední kontrola.

5.6.2012
Konzultace zdarma - SurGal Clinic:

Zprostředkujeme Vám bezplatnou konzultaci na luxusní klinice SurGal Clinic a navíc získáte dárek - 2 vstupy do wellness světa této kliniky zdarma. Nabízí zvětšení prsou za konečnou cenu 56990Kč.

31.3.2012
Výplně - 3500Kč za 1ml:

Dubnová akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní za neuvěřitelnou cenu 3500Kč za 1ml výplně.

kompresivní prádlo po augmentaci lipoelastic

 

Společnost Lipoelastic nabízí zdravotnický materiál pro potřeby plastické a estetické chirurgie již od roku 2002 a ve svém oboru patří mezi celosvětově uznávanou špičku. Mimo prsní implantáty či výplňové materiály je také výrobcem a dodavatelem kompresivních elastických bandáží, které se používají po mnoha plastických operacích či liposukci.

Lipoelastic nabízí širokou nabídku kompresivního prádla po těchto operacích: augmentace, modelace či redukce prsou, abdominoplastika, liposukce všech oblastí těla včetně liposukce podbradku, facelift nebo necklift, operace paží či rekonstrukční operace obličeje. Kompresivní elastické bandáže firmy Lipoelastic se používají v pooperačním období coby podpůrný prostředek během procesu hojení. Toto kompresivní prádlo je nejen funkční a vyrobeno z kvalitního materiálu v mnoha moderních designech, ale nabízí také komfort při nošení pro každého pacienta.

Prádlo lze vybírat z více variant – např. se zipy, bez zipů, s háčky či na suchý zip, v různých délkách a velikostech. Rovněž lze vybrat barevnou variantu, která je k výběru téměř u všech produktů a to z barev: černá, bílá a tělová. Ve své nabídce má firma Lipoelastic kompresivní bandáže jak pro ženy, tak i pro muže. Touto širokou nabídkou lze vyhovět požadavkům a potřebám nejen lékařů, ale také samotných pacientů.  Délka nošení kompresivního prádla je vždy jiná a závisí na typu operace a individuálním průběhu procesu hojení. Ideální dobu nošení kompresivní bandáže vždy určuje lékař.

Všechny kompresivní bandáže firmy Lipoelastic určené pro pooperační péči byly klinicky testovány a splňují přísná kritéria.

 

Augmentace je v oblasti plastické a estetické chirurgie nejčastěji prováděným zákrokem. V pooperačním období je velmi důležitý výběr vhodného kompresivního prádla, většinou kompresivní elastické podprsenky a stahujícího pásu. Kompresivní podprsenka je v pooperačním procesu hojení velmi důležitým faktorem, neboť napomáhá správnému usazení implantátu a jeho fixaci k okolní prsní tkáni. Podprsenku je nutno nosit nepřetržitě 24 hodin denně, tedy ve dne i v noci a to zhruba 4-8 týdnů po operaci (dle doporučení lékaře). Jedině důsledným dodržováním klidového režimu v pooperačním období a nošením kompresivního prádla je možno dosáhnout přirozeného a uspokojujícího výsledku. Výsledný efekt operace tak tedy není jen v rukou lékaře, ale správnou pooperační péčí o poprsí jej může ovlivnit i sama klientka.

 

Vedle kompresivní elastické podprsenky je možno poprsí v procesu hojení podpořit rovněž stabilizačním pásem, který dokáže napomoci stabilizaci implantátů v prsou a jejich uchycení ve vytvořeném pouzdře. Délka nošení prsního pásu je podstatně kratší než u kompresivní podprsenky a to zhruba 2 týdny po operaci.

 

Kompresivní bandáže po operacích obecně minimalizují otoky a podlitiny v operované oblasti, zlepšují krevní oběh, rovněž snižují riziko infekce a celkově výrazně zkracují dobu hojení. Jelikož lze prádlo vybrat z několika barevných variant, většinou pod oblečením není viditelné a tak pacienty neomezuje v běžném či pracovním životě. Společnost Lipoelastic navíc nabízí kompresivní bandáže s antibakteriální úpravou materiálu a zapíná ní s možností regulace komprese, které může každý pacient sám regulovat v závislosti na aktuálním otoku operované oblasti. Každé prádlo by si také pacient měl být schopen obléci sám, bez cizí pomoci. Zároveň jsou všechny bandáže firmy Lipoelastic velmi pohodlné  a tak poskytují dokonalý komfort při jejich dlouhodobém nošení.