HomeImplantáty › Tvary implantátů › Anatomické implantáty

Aktuality

20.6.2013
Zvětšení prsou za akční ceny:

Vzhledem k velkému úspěchu letní akce na augmentaci prsou nabízí MUDr. Ivan Justan PhD i v měsíci září zvětšení prsou za 53490Kč. Cena zahrnuje vše od předoperačního vyšetření až po poslední kontrola.

5.6.2012
Konzultace zdarma - SurGal Clinic:

Zprostředkujeme Vám bezplatnou konzultaci na luxusní klinice SurGal Clinic a navíc získáte dárek - 2 vstupy do wellness světa této kliniky zdarma. Nabízí zvětšení prsou za konečnou cenu 56990Kč.

31.3.2012
Výplně - 3500Kč za 1ml:

Dubnová akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní za neuvěřitelnou cenu 3500Kč za 1ml výplně.

ANATOMICKÉ IMPLANTÁTY

 

Anatomické implantáty jsou vývojově mladší než implantáty kulaté a jejich tvar je kapkovitý. Kopírují přirozený tvar ženských prsou a nabízejí přirozený, nenápadný vzhled po operačním zvětšení prsou.

 

Protože implantát musí být vložen do prsou určitým směrem, tedy širší a objemnější částí směrem dolů, je možno jej vložit pouze přístupem kolem prsního dvorce či z podprsní rýhy, kdy má chirurg možnost korigovat směr umístění implantátu. Anatomický implantát se umisťuje nejčastěji částečně pod sval nebo pod žlázu. Pomocí anatomického implantátu lze rovněž vyplnit a tvarovat pokleslá prsa, výplň prsou v horní části dekoltu však není tak objemná jako v případě kulatých implantátů. Velmi důležitým a individuálním faktorem je vybrat vhodnou velikost implantátu. Použitím vhodně zvoleného anatomického implantátu lze též skvěle korigovat objemovou či tvarovou asymetrii prsou. Použít anatomické implantáty lze také při rekonstrukčních operacích prsou, kdy objem pouze v dolní polovině prsu dodaný implantátem kapkovitého tvaru, vypadá přirozeněji.

 

Anatomické implantáty mohou mít rovněž různý povrch (hladký, texturovaný), vyrábí se také v mnoha velikostech i několika profilech.