HomeImplantáty › Výrobci › Mentor

Aktuality

20.6.2013
Zvětšení prsou za akční ceny:

Vzhledem k velkému úspěchu letní akce na augmentaci prsou nabízí MUDr. Ivan Justan PhD i v měsíci září zvětšení prsou za 53490Kč. Cena zahrnuje vše od předoperačního vyšetření až po poslední kontrola.

5.6.2012
Konzultace zdarma - SurGal Clinic:

Zprostředkujeme Vám bezplatnou konzultaci na luxusní klinice SurGal Clinic a navíc získáte dárek - 2 vstupy do wellness světa této kliniky zdarma. Nabízí zvětšení prsou za konečnou cenu 56990Kč.

31.3.2012
Výplně - 3500Kč za 1ml:

Dubnová akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní za neuvěřitelnou cenu 3500Kč za 1ml výplně.

IMPLANTÁTY MENTOR

 

Americká společnost Mentor má v oblasti plastické chirurgie a výroby prsních silikonových implantátů dlouholetou zkušenost a tradici. Vyrábí silikongelové prsní  implantáty špičkové kvality, které jsou schváleny americkou institucí FDA (Food and Drug Administration), což zaručuje vysokou bezpečnost i kvalitu implantátů. Kromě Spojených států působí společnost Mentor v dalších 75 zemích celého světa a díky svým dlouholetým zkušenostem s výrobou prsních implantátů se firma stala světovým lídrem v tomto oboru. Kromě prsních implantátů vyrábí společnost Mentor také sizery a tkáňové expandery, které se využívají rovněž v estetické a rekonstrukční chirurgii.

 

Specifikou prsních implantátů Mentor je silikonová výplň tzv. MemoryGel, což je velmi kvalitní a bezpečný, kohezivní silikonový gel, díky jehož soudržnosti uvnitř implantátu je zachován tvar implantátu, který je navíc příjemně měkký. Také díky povrchové úpravě implantátu, texturovanému povrchu Siltex, dochází k velmi dobrému spojení implantátu s okolní tkání, což zaručuje správné usazení implantátu a zdárný průběh operace. Tento povrch implantátů značně snižuje budoucí riziko vzniku kapsulární kontraktury. Prokázaný výskyt pooperačních komplikací je obecně u implantátů značky Mentor nejnižší.

 

Mentor nabízí implantáty kulaté i anatomické a to v mnoha velikostech i profilech. Implantáty značky Mentor jsou vysoce kvalitní, bezpečné, zaručují pacientkách krásný a přirozený vzhled prsou a zároveň jistotu nejnižšího výskytu pooperačních komplikací s implantáty Mentor. Implantáty Mentor bývají využívány  nejen při augmentaci prsou, ale také při rekonstrukčních operacích prsou.

 

Při samotné výrobě procházejí implantáty značky Mentor několikastupňovou kontrolou a zároveň několika zátěžovými testy (např. simulace autonehody, působení velkého tlaku na implantát atd.).

 

Obrovskou výhodu pro nositelky implantátů Mentor je celoživotní záruční program, v jehož rámci společnost Mentor poskytuje bezplatnou výměnu prasklých implantátů k jejichž ruptuře došlo následkem výrobní vady.