HomeImplantáty › Pooperační prádlo › Medimplant

Aktuality

20.6.2013
Zvětšení prsou za akční ceny:

Vzhledem k velkému úspěchu letní akce na augmentaci prsou nabízí MUDr. Ivan Justan PhD i v měsíci září zvětšení prsou za 53490Kč. Cena zahrnuje vše od předoperačního vyšetření až po poslední kontrola.

5.6.2012
Konzultace zdarma - SurGal Clinic:

Zprostředkujeme Vám bezplatnou konzultaci na luxusní klinice SurGal Clinic a navíc získáte dárek - 2 vstupy do wellness světa této kliniky zdarma. Nabízí zvětšení prsou za konečnou cenu 56990Kč.

31.3.2012
Výplně - 3500Kč za 1ml:

Dubnová akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní za neuvěřitelnou cenu 3500Kč za 1ml výplně.

kompresivní prádlo po augmentaci medimplant

 

Další společností, která se zabývá výrobou a distribucí zdravotnických prostředků pro oblast plastické a estetické chirurgie, je firma Medimplant. Medimplant působí v České republice od roku 1993 a kromě vývoje a výroby prsních implantátů produkuje rovněž např. dermální výplňové materiály, vlákna pro operaci zvanou Happy Lift a v neposlední řadě také kompresivní elastické prádlo.

 

Kompresivní prádlo od firmy Medimplant je určeno pro potřeby pacientů po estetických operacích, při léčbě jizev, následků popálenin či liposukci a je vyráběno v České republice. Tyto elastické bandáže jsou velmi kvalitní a splňují všechna přísná zákonná kritéria.  Účelem kompresivních bandáží po operacích je ulevit od bolesti, minimalizovat krvácení a otoky a především vyvíjet žádoucí tlak na danou oblast, která se tímto formuje. V případě zvětšení poprsí, tzv. augmentace, pak kompresivní elastická podprsenka přináší účinnou oporu a napomáhá správnému usazení a fixaci implantátu v prsou. Kompresivní bandáže slouží zároveň jako prostředek k urychlení hojícího procesu po všech zákrocích a neurčí-li lékař jinak, nosí se většinou v prvních několika týdnech po operaci nepřetržitě 24 hodin denně. Pro dosažení žádaného efektu je nutno nosit prádlo po celou dobu stanovenou lékařem.

 

Firma Medimplant nabízí kompresivní elastické prádlo v šesti standardních velikostech nebo lze objednat a zakoupit prádlo vyrobené a šité přímo na míru konkrétního pacienta. Prádlo lze zvolit ze třech základních barev: černé, bílé a tělové.

 

Materiál, ze kterého je kompresivní prádlo značky Medimplant vyráběno, je velmi kvalitní a skládá se z elastických vláken polyamidu (83%) a elastanu (17%), které zaručují, že si prádlo uchová svoji pevnost a tvar po celou dobu nošení. Tento materiál je rovněž antialergenní a velmi příjemný i pro denní nošení. Prádlo Lipoline je nutno prát v ruce při max. 30°C.

 

Díky spolupráci s plastickými chirurgy při vývoji prádla je prádlo značky Medimplant velmi kvalitní a uzpůsobeno všem pooperačním potřebám jak lékařů, tak i samotných pacientů. Kompresivní prádlo se vyrábí v šesti velikostech, třech barvách a elegantním designu.

 

Dalším typem prádla je kompresivní prádlo Lymfoline, které je součástí preventivní péče a léčby všech typů otoků, obezity a celulitidy. Formuje postavu a zároveň ulevuje od bolesti, otoků a podporuje lymfatický systém. I toto prádlo je vyráběno v šesti velikostech, třech barvách a z velmi kvalitního elastického materiálu.

 

Firma Medimplant nabízí širokou nabídku kompresivního elastického prádla v mnoha provedeních i velikostech a to po těchto estetických operacích: abdominoplastika, facelift či operace obličeje, augmentace, modelace či redukce prsou, liposukce všech oblastí těla včetně liposukce podbradku, operace paží.

 

Stále nejčastěji prováděným zákrokem v oblasti plastické a estetické chirurgie je zákrok, při kterém se pomocí implantátů zvětšuje poprsí, tzv. augmentace. V pooperačním období hraje dobře zvolená speciální kompresivní podprsenka nezastupitelnou roli, neboť napomáhá správnému usazení implantátu a jeho snadnější fixaci k okolní tkáni. Podprsenka také ulevuje od bolesti prsou a urychluje hojící proces. K dosažení požadovaného výsledku se kompresivní podprsenka doporučuje nosit zhruba 4-8 týdnů, nepřetržitě ve dne i na spaní. Především při uložení implantátu pod prsní sval dokáže tlak podprsenky na prsní tkáň implantát ve vytvořeném pouzdru stabilizovat a snížit riziko vyklouznutí implantátu. Další pomůckou používanou v pooperačním období k fixaci prsou je prsní pás, který se doporučuje nosit především po augmentaci prsou skrze axilární přístup. Prsní pás rovněž svým tlakem napomáhá snižovat otok prsou po operaci