HomeImplantáty › Výrobci › Motiva

Aktuality

20.6.2013
Zvětšení prsou za akční ceny:

Vzhledem k velkému úspěchu letní akce na augmentaci prsou nabízí MUDr. Ivan Justan PhD i v měsíci září zvětšení prsou za 53490Kč. Cena zahrnuje vše od předoperačního vyšetření až po poslední kontrola.

5.6.2012
Konzultace zdarma - SurGal Clinic:

Zprostředkujeme Vám bezplatnou konzultaci na luxusní klinice SurGal Clinic a navíc získáte dárek - 2 vstupy do wellness světa této kliniky zdarma. Nabízí zvětšení prsou za konečnou cenu 56990Kč.

31.3.2012
Výplně - 3500Kč za 1ml:

Dubnová akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní za neuvěřitelnou cenu 3500Kč za 1ml výplně.

IMPLANTÁTY MOTIVA

 

Implantáty značky Motiva vyrábí společnost Establishment Labs S.A., která se výrobou prsních implantátů zabývá již více než 25 let. Samotné centrum výroby se nachází na Kostarice. Implantáty Motiva jsou testované a jejich výroba podléhá přísným normám a splňuje normy celkem tří certifikátů. Implantáty značky Motiva jsou bezpečné a velmi kvalitní prsní implantáty, které jsou plněné registrovaným lékařským silikonem americké značky Nusil.

Implantáty Motiva se skládají z celkem sedmi ochranných  vrstev, které zaručují maximální bezpečnost a nepropustnost implantátu. Tyto implantáty jsou rovněž velmi odolné vůči ruptuře.

Povrch implantátů Motiva je buď mikrotexturovaný (tzv. Silk) nebo makrotexturovaný (tzv. Velvet) a tato povrchová struktura je vyráběna nejnovější 3D technologií. Texturovaný povrch implantátu zaručí jeho lepší fixaci a přilnutí k okolní prsní tkáni ajeho vyšší odolnost a tím výrazně snižuje riziko vzniku kapsulární kontraktury, ruptury implantátu či seromu, což potvrzují i nejnovější klinické studie.

Implantáty Motiva jsou plněny kohezivním  medicínským silikonovým gelem, který drží dokonale svůj tvar a v prsou působí přirozeným dojmem. Vysoký stupeň kohezivity zaručuje tvarovou stálost a odolnost implantátu, bez rizika vzniku deformit a zároveň snižuje riziko vzniku pooperačních komplikací, např. rippling (vrásnění implantátu).

Implantáty Motiva lze vybrat z široké nabídky velikostí a celkem 4 profilů: Mini, Demi, Full a Corsé.

Díky převratné technologii TrueMonobloc, která představuje jakýsi uzávěr v místě, kde dochází podle studií k největšímu riziku ruptury pláště implantátu, je implantát ještě odolnější proti vnějším, mechanickým vlivům. Nepropustnost vnitřní výplně implantátu pak zajišťuje ochranná bariéra BluSeal, která je vizuálně viditelná, neboť má modrou barvu.

Na konci celého výrobního procesu jsou implantáty Motiva sterilizovány technologií Dry Heat (suché teplo).

Na implantáty Motiva existuje rovněž záruční program, který se vztahuje dokonce na riziko kapsulární kontraktury a to v délce 10 let od operace.