HomeImplantáty › Výrobci › Nagor

Aktuality

20.6.2013
Zvětšení prsou za akční ceny:

Vzhledem k velkému úspěchu letní akce na augmentaci prsou nabízí MUDr. Ivan Justan PhD i v měsíci září zvětšení prsou za 53490Kč. Cena zahrnuje vše od předoperačního vyšetření až po poslední kontrola.

5.6.2012
Konzultace zdarma - SurGal Clinic:

Zprostředkujeme Vám bezplatnou konzultaci na luxusní klinice SurGal Clinic a navíc získáte dárek - 2 vstupy do wellness světa této kliniky zdarma. Nabízí zvětšení prsou za konečnou cenu 56990Kč.

31.3.2012
Výplně - 3500Kč za 1ml:

Dubnová akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní za neuvěřitelnou cenu 3500Kč za 1ml výplně.

IMPLANTÁTY NAGOR

 

 

Společnost Nagor se zabývá výrobou silikonových prsních implantátů od konce 70. let 20. století. Sídlo společnosti je ve Velké Británii. Neustálá inovace a vysoká kvalita implantátů činí z implantátů Nagor světově uznávané a hojně využívané implantáty v oblasti plastické chirurgie po celém světě.

 

Vývoj a výroba implantátů Nagor podléhá přísným kritériím, což garantuje vysokou bezpečnost a kvalitu implantátů. V nabídce společnosti lze nalézt implantáty kulatého i anatomického tvaru, širokou škálu velikostí i profilů. Speciální texturovaný povrch obalu implantátu zaručuje lepší přilnutí implantátu k prsní tkáni a minimalizuje tak riziko vzniku kapsulární kontraktury.  Implantát tvořený celkem ze šesti ochranných vrstev je maximálně odolný a bezpečný. Vysoce kohezivní gel uvnitř implantátu a speciální bariérová vrstva na povrchu implantátu zaručují jeho nepropustnost a minimalizují riziko úniku gelu mimo implantát.  Vysoká kvalita implantátů Nagor je podložena certifikátem CE a dalšími normami, které implantáty používané v Evropské unii musí splňovat.

 

Sada implantátů Impleo nabízí implantáty kulaté. Všechny implantáty jsou plněny měkkým, ale pevným a stabilním silikonovým gelem, který zachovává tvar implantátu a zároveň snižuje viditelnost implantátu v těle.

Řada implantátů Cogel představuje implantáty anatomické a nabízí implantáty kapkovitého, přirozeného tvaru. Cogel nabízí 9 různých typů implantátů v 90 velikostech, přičemž poměr mezí projekcí, výškou a šířkou je vždy rozdílný. Tak je možné nalézt nejvhodnější řešení pro poprsí každé pacientky. I tyto implantáty jsou plněné kohezivním, stabilním gelem. Pouzdro implantátu má texturovaný povrch, tzv. Nagotex.

 

Společnost Nagor na implantáty poskytuje klientkám rozsáhlý program záruky s doživotní garancí výměny  implantátů  v případě ruptury implantátu či vzniku závažné kapsulární kontraktury. Unikátní záruční program zahrnuje také automatické a bezplatné prodloužení záruky po prodělané revizní operaci prsou.