HomeImplantáty › Výrobci › Natrelle McGhan

Aktuality

20.6.2013
Zvětšení prsou za akční ceny:

Vzhledem k velkému úspěchu letní akce na augmentaci prsou nabízí MUDr. Ivan Justan PhD i v měsíci září zvětšení prsou za 53490Kč. Cena zahrnuje vše od předoperačního vyšetření až po poslední kontrola.

5.6.2012
Konzultace zdarma - SurGal Clinic:

Zprostředkujeme Vám bezplatnou konzultaci na luxusní klinice SurGal Clinic a navíc získáte dárek - 2 vstupy do wellness světa této kliniky zdarma. Nabízí zvětšení prsou za konečnou cenu 56990Kč.

31.3.2012
Výplně - 3500Kč za 1ml:

Dubnová akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní za neuvěřitelnou cenu 3500Kč za 1ml výplně.

Implantáty natrelle

 

Silikonové prsní implantáty Natrelle (dříve známy pod názvem McGhan) americké firmy Allergan jsou implantáty vysoké kvality, které jsou prověřeny minimálně třicetiletou praxí na klinikách estetické chirurgie po celém světě. V široké nabídce implantátů značky Natrelle nalezneme dokonce výběr z několika druhů silikonových gelů, implantáty se vyrábí v mnoha velikostech, šířkách i profilech tak, aby bylo možno uspokojit individuální přání každé pacientky.

 

V nabídce samozřejmě nechybí implantáty jak kulaté, tak i anatomické. U implantátu Natrelle je díky osvědčené technologii výrazně sníženo riziko komplikací. Implantáty Natrelle a jejich samotná výroba podléhají nejpřísnějším směrnicím kontroly kvality, tak aby se co nejvíce  minimalizovalo riziko vzniku pooperačních komplikací. Všechny typy implantátů navíc obsahují speciální ochrannou vrstvu, která zvyšuje bezpečnost implantátu a zabraňuje tak úniku gelu z implantátu.

 

Značka Natrelle nabízí více než 500 kombinací implantátů rozdílných velikostí, tvarů, profilů či povrchů, tedy opravdu širokou nabídku prsních implantátů. Natrelle nabízí implantáty kulaté, anatomické, s povrchem hladkým nebo texturovaným a také implantáty různých velikostí i profilů.

 

Implantát se skládá z pevného, ale pružného silikonového obalu, dále speciální vnitřní ochranné vrstvy a náplně implantátu, kterou může být buď silikonový gel či fyziologický roztok. Právě správný výběr vhodného implantátu je velmi důležitým aspektem pro zdařilý výsledek augmentace prsou.

 

Obecně předpokládaná životnost implantátů je 10-20 let, poté je možno je vyměnit. Pokud však i po této době je estetický vzhled prsou uspokojivý a implantát je nepoškozen, bez známek ruptury, není potřeba implantáty měnit.

 

Výhodou implantátů značky Natrelle je doživotní záruční program po augmentaci prsou. Záruka je poskytována jedná-li se o rupturu či jiné poškození implantátů potvrzené výrobcem. V takovém případě je firmou Allergan poskytována bezplatná výměna prasklých implantátů.