Home › Zvětšení prsou › Přirozeně

Aktuality

20.6.2013
Zvětšení prsou za akční ceny:

Vzhledem k velkému úspěchu letní akce na augmentaci prsou nabízí MUDr. Ivan Justan PhD i v měsíci září zvětšení prsou za 53490Kč. Cena zahrnuje vše od předoperačního vyšetření až po poslední kontrola.

5.6.2012
Konzultace zdarma - SurGal Clinic:

Zprostředkujeme Vám bezplatnou konzultaci na luxusní klinice SurGal Clinic a navíc získáte dárek - 2 vstupy do wellness světa této kliniky zdarma. Nabízí zvětšení prsou za konečnou cenu 56990Kč.

31.3.2012
Výplně - 3500Kč za 1ml:

Dubnová akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní za neuvěřitelnou cenu 3500Kč za 1ml výplně.

Zvětšení prsou přirozenou cestou

 

Zvětšení prsou přirozenou cestou bez nutnosti operaci a zároveň bez použití různých krémů, potravinových doplňků a vakuových pump, lze dosáhnout. Jedná se však pouze o mírné, avšak přirozené zvětšení a zpevnění prsou.

 

Důležitými faktory pro vzhled ženských prsou je totiž i vhodná a pestrá strava, bohatá na určité látky  a zároveň zpevnění prsou lze dosáhnout pomocí pravidelného cvičení.

 

  • cvičení

Posilování prsních svalů buď s využitím činek či jiného závaží nebo provádění kliků by mělo napomoci zpevnit prsní svaly a dodat tak prsům pěkný a pevný tvar.

  • zdravá strava

Pro přirozený růst prsou se doporučuje zvýšená konzumace čerstvého ovoce, zeleniny,  celozrnných potravin a semínek. Také zvýšená konzumace luštěnin, např. fazole, hrách či sojové boby, jakožto přirozený zdroj fytoestrogenů, mají příznivý vliv na růst prsní tkáně. Zároveň je doporučováno omezit příjem kofeinu z nápojů jako je káva či čaj, který prsní tkáni neprospívá.

  • masáž prsou

Přispět k růstu a zpevnění prsou lze také vlastním přičiněním a to v pohodlí domova. Jedná se o každodenní krátkou masáž prsou, která prsní tkáň prokrví a tak stimuluje k růstu.