Home › Zvětšení prsou › Mechanicky

Aktuality

20.6.2013
Zvětšení prsou za akční ceny:

Vzhledem k velkému úspěchu letní akce na augmentaci prsou nabízí MUDr. Ivan Justan PhD i v měsíci září zvětšení prsou za 53490Kč. Cena zahrnuje vše od předoperačního vyšetření až po poslední kontrola.

5.6.2012
Konzultace zdarma - SurGal Clinic:

Zprostředkujeme Vám bezplatnou konzultaci na luxusní klinice SurGal Clinic a navíc získáte dárek - 2 vstupy do wellness světa této kliniky zdarma. Nabízí zvětšení prsou za konečnou cenu 56990Kč.

31.3.2012
Výplně - 3500Kč za 1ml:

Dubnová akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní za neuvěřitelnou cenu 3500Kč za 1ml výplně.

VAKUOVÉ PRSNÍ PUMPY

Vakuové pumpy pro zvětšení prsou pracují na principu podtlaku, který je po přisátí na prsa vytvářen, což má za následek lepší prokrvení prsní tkáně i bradavek. Působením podtlaku tak dojde ke zvětšení a prokrvení prsou. Přísavky vakuové pumpy bývají většinou univerzální, tedy vhodné pro všechny tvary i velikosti prsou. Gumové okraje každé takové pumpy zajišťují větší pohodlí při aplikaci a zároveň omezují vznik otlaků a modřin. Na stupnici uvnitř vakuové pumpy je možno zjistit stupeň zvětšení prsou. Podtlak je způsoben stlačováním balónku, který odčerpává vzduch uvnitř každé přísavky. Použití vakuové pumpy je možno provádět v pohodlí vašeho domova a slibuje nejen zvětšení prsou, ale také větší citlivost prsní tkáně i bradavek. Běžnému zčervenání kůže prsou po použití vakuové pumpy je možno předejít aplikací masážního oleje na prsa během použití vakuové pumpy.

Nadměrným podtlakem však může dojít k poškození prsní tkáně, modřinám či bolestem v oblasti prsou. Touto metodou je možno docílit pouze mírného zvětšení prsou, avšak nelze stimulovat jejich trvalý růst.