Home › Zvětšení prsou › Další možnosti

Aktuality

20.6.2013
Zvětšení prsou za akční ceny:

Vzhledem k velkému úspěchu letní akce na augmentaci prsou nabízí MUDr. Ivan Justan PhD i v měsíci září zvětšení prsou za 53490Kč. Cena zahrnuje vše od předoperačního vyšetření až po poslední kontrola.

5.6.2012
Konzultace zdarma - SurGal Clinic:

Zprostředkujeme Vám bezplatnou konzultaci na luxusní klinice SurGal Clinic a navíc získáte dárek - 2 vstupy do wellness světa této kliniky zdarma. Nabízí zvětšení prsou za konečnou cenu 56990Kč.

31.3.2012
Výplně - 3500Kč za 1ml:

Dubnová akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní za neuvěřitelnou cenu 3500Kč za 1ml výplně.

nevýhody alternativních způsobů zvětšení prsou

 

Ač by se tedy mohlo zdát, že některé výše popsané alternativní metody zvětšení prsou bez operace (užívání tablet, aplikace krémů či vakuové prsní pumpy) jsou výhodné, dostupné a bezbolestné způsoby jak zvětšit poprsí v pohodlí domova, není tomu tak. Výsledek těchto procedur, ať už se jedná o aplikaci krémů, použití vakuových prsních pump či užívání tablet, je totiž velmi individuální a není podložen žádnou věrohodnou klinickou studií. Ani po pravidelném užívání tablet či aplikaci krémů tak výsledek není zaručen. Dojde-li i přesto k mírnému napnutí a zvětšení prsou, je tento účinek pouze dočasný a ihned po dobrání tablet či ukončení aplikace krémů se prsa vrací do své původní podoby.

Jediným opravdu efektivním řešením tak tedy zůstává plastická operace prsou, která vám přinese opravdu větší a pevnější prsa. Výsledek je ihned viditelný a trvalý. K vaší postavě je navíc možno zvolit takovou velikost implantátů, která bude působit zcela přirozeně. Typ a značku implantátů si také můžete vybrat dle svého přání.