Home › Zvětšení prsou › Farmakologicky

Aktuality

20.6.2013
Zvětšení prsou za akční ceny:

Vzhledem k velkému úspěchu letní akce na augmentaci prsou nabízí MUDr. Ivan Justan PhD i v měsíci září zvětšení prsou za 53490Kč. Cena zahrnuje vše od předoperačního vyšetření až po poslední kontrola.

5.6.2012
Konzultace zdarma - SurGal Clinic:

Zprostředkujeme Vám bezplatnou konzultaci na luxusní klinice SurGal Clinic a navíc získáte dárek - 2 vstupy do wellness světa této kliniky zdarma. Nabízí zvětšení prsou za konečnou cenu 56990Kč.

31.3.2012
Výplně - 3500Kč za 1ml:

Dubnová akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní za neuvěřitelnou cenu 3500Kč za 1ml výplně.

NEOPERAČNÍ METODY ZVĚTŠENÍ PRSOU

 

Celosvětově nejrozšířenější a nejčastěji prováděným zákrokem v oblasti zvětšení prsou je chirurgická operace prováděná v celkové narkóze, tzv. augmentace. Pomocí silikongelových implantátů lze během jedné operace dosáhnout trvalého zvětšení prsou na zvolenou velikost a případné korekce asymetrie  prsou. Nevýhodou však je riziko možných pooperačních komplikací a nutná jizva v oblasti prsou, která po každé operaci zůstává.

 

V posledních letech se tak stále častěji na trhu objevují různé alternativní prostředky a nechirurgické způsoby zvětšení prsou. Jedná se například o různé krémy, potravinové doplňky ve formě tablet či prsní tlakové pumpy. Jejich výhodou je bezesporu možnost provádění metody v pohodlí domova a také zde odpadá zjizvená pokožka. Možným dočasným řešením je např. také použití různých vycpávek a speciálních podprsenek. Tento efekt je však pouze vizuální a poněkud nepraktický.

 

 

APLIKACE KRÉMŮ

 

Jedním z těchto alternativních způsobů zvětšení prsou aplikace krému (např. krém Siluette, Add Bust a jiné). V porovnání s náklady za plastickou operaci zvětšení prsou se jedná o levnou a bezbolestnou alternativu, která je zcela bez komplikací. Krém se aplikuje přímo na pokožku prsou a výsledek, který by měl výt trvalý,  bývá viditelný po několika týdnech. Rostlinné výtažky a látky obsažené v těchto krémech stimulují produkci látek, které se podobají těm, které tělo samo produkuje v období puberty a stimulují tak růst poprsí. Prsa se tak stávají větší a pevnější bez nutnosti operace. Krém lze navíc jednoduše aplikovat v pohodlí vašeho domova a bez nežádoucích vedlejších účinků. Lokální aplikace krémů je vhodným doplňkem k vnitřnímu užívání vhodného potravinového doplňku k zvětšení prsou.

Nicméně, opravdu markantního rozdílu a zvětšení prsou na větší velikost pomocí krémů nelze dosáhnout. V tomto případě je ideálním řešením pouze plastická operace.

 

POTRAVINOVÉ DOPLŇKY (TABLETY)

 

Další alternativou je užívání potravinových doplňků ve formě tablet, které jsou určeny speciálně pro účel zvětšení poprsí. Mezi tyto přípravky patří např. preparáty s názvem NadraIN nebo BreastFast a další. Lze je zakoupit volně, bez lékařského předpisu.

 

Většinou se jedná o přírodní rostlinné složky (např. pupalka dvouletá, chmel), které mají příznivý účinek na ženské hormony (estrogeny), které způsobují pevnější a plnější poprsí. Chybějící vliv estrogenů je tak tímto potravinovým doplňkem doplněn a prsa se stávají větší a pevnější. Výhodou je jistě také to, že doposud nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky při užívání těchto potravinových doplňků. První výsledky je možno pozorovat zhruba po měsíci od zahájení užívání preparátu. Doporučená doba užívání preparátů není většinou nijak omezena a lze je užívat dlouhodobě, nejméně však 2-3 měsíce. V období těhotenství a kojení se však užívání těchto potravinových doplňků nedoporučuje. Ve většině případů je možné jejich užívání společně s hormonální antikoncepcí.

 

Efekt, který je způsoben těmito potravinovými doplňky však není trvalý a přetrvává zhruba tři týdny po ukončení jejich užívání. To znamená, že po vysazení této kúry se velikost prsou vrátí na původní velikost. Jediným trvalým a opravdu efektivním řešením tak tedy zůstává plastická operace prsou.