Aktuality

20.6.2013
Zvětšení prsou za akční ceny:

Vzhledem k velkému úspěchu letní akce na augmentaci prsou nabízí MUDr. Ivan Justan PhD i v měsíci září zvětšení prsou za 53490Kč. Cena zahrnuje vše od předoperačního vyšetření až po poslední kontrola.

5.6.2012
Konzultace zdarma - SurGal Clinic:

Zprostředkujeme Vám bezplatnou konzultaci na luxusní klinice SurGal Clinic a navíc získáte dárek - 2 vstupy do wellness světa této kliniky zdarma. Nabízí zvětšení prsou za konečnou cenu 56990Kč.

31.3.2012
Výplně - 3500Kč za 1ml:

Dubnová akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní za neuvěřitelnou cenu 3500Kč za 1ml výplně.

Nejčastější výkony

 

Zvětšení prsou silikonovým implantátem

Je to nejčastější operační metoda, kterou lze docílit téměř libovolného zvětšení prsou. Silikonové implantáty jsou v současné době velmi kvalitní výrobky a nedávná kauza s vadnými PIP implantáty donutila výrobce k ještě dalšímu zdokonalováni svých výrobků. Zvětšení prsou pomocí silikonových implantátů je metodou, která poskytuje spolehlivé výsledky.

Zvětšení prsou vlastním tukem

Ač se o této metodě mluví víc až v poslední době, zvětšení prsou pomocí tukových buněk je metoda minimálně 25 let stará. Pokusy se zvětšením prsou tukem se však vyskytovaly již v 18.století. V současnosti můžeme nabídnout metodu zvětšení  pomocí kmenových buněk, která dovoluje téměř dvojnásobně větší efekt než původní metoda zvětšení prsou pouze tukem bez kmenových buněk.

Farmakologické zvětšení prsou

Žádná žena nechce podstupovat zbytečnou operaci. Proto je zde i snaha namíchat koktejl různých bylin, který bude sestavn tak, aby stimuloval organizmus k produkci hormonů, které mají vliv na růst a plnost prsou. Jsou to přírodní hormony - fytoestrogeny rostlinného původu, které se chovají téměř stejně jako estrogen. Aktivací prsní žlázy pak roste velikost prsu.